Obaveštenja i takmičenja

Spisak prijavljenih igrača, žrebovi, grupe- Bor 2021

Bor 2021 – Juniori

Bor 2021 – Juniorke

Bor 2021 – Juniori parovi

Bor 2021 – Juniori-ke mešoviti parovi

Bor 2021 – Seniori

Bor 2021 – Seniori parovi

Bor 2021 – Seniorke grupe

Bor 2021 – Seniorke parovi

Bor 2021 – Seniori-ke mešoviti parovi

 

Spisak prijavljenih igrača:

Juniori:
1. Bogdanović Stefan (Đerdap)
2. Divić Luka (Belo Polje)
3. Šujica Mateja (Prva Petoletka)
4. Jovanović Miloš (Prva Petoletka)
5. Gračner Novak (Prva Petoletka)
6. Mladenović Ognjen (Prva Petoletka)
7. Petrović Mateja (Knjaževac)
8. Milanović Lazar (Knjaževac)
9. Mitić Aleksa (Radnički Niš)
10. Stošić Luka (Radnički Niš)
11. Aranđelović David (Radnički Niš)
12. Pucarević Pavle (Hajduk Veljko)
13. Smiljković Branislav (Napad)
14. Zagorac Novak (Napad)
15. Mijatović Ognjen (Napad)
16. Pavlović Uroš (Extreme Spin)
17. Nedeljković Lazar (Extreme Spin)
18. Jocić Luka (Extreme Spin)

Juniorke:
1. Đorđević Biljana (Belo Polje)
2. Jovanović Luna (Hajduk Veljko)
3. Popović Jelena (Hajduk Veljko)
4. Gerginović Mia (Hajduk Veljko)
5. Gerginović Neda (Hajduk Veljko)

Juniori parovi:
1. Bogdanović Stefan / Mitić Aleksa
2. Šujica Mateja / Jovanović Miloš
3. Gračner Novak / Mladenović Ognjen
4. Petrović Mateja / Milanović Lazar
5. Stošić Luka / Aranđelović David
6. Pucarević Pavle / Zagorac Novak
7. Smiljković Branislav / Pavlović Uroš
8. Nedeljković Lazar / Jocić Luka

Juniorke parovi:
1. Popović Jelena / Đorđević Biljana
2. Gerginović MIa / Gerginović Neda
Juniori-ke mešoviti parovi
1. Divić Luka / Đorđević Biljana
2. Pucarević Pavle / Popović Jelena
3. Bogdanović Stefan / Jovanović Luna
4. Zagorac Novak / Gerginović Mia
5. Mijatović Ognjen / Gerginović Neda

Seniori:
1. Sejmjanović Strahinja (Đerdap)
2. Bogdanović Stefan (Đerdap)
3. Milošević Marko (Belo Polje)
4. Divić Luka (Belo Polje)
5. Šujica Mateja (Prva Petoletka)
6. Jovanović Miloš (Prva Petoletka)
7. Gračner Novak (Prva Petoletka)
8. Mladenović Ognjen (Prva Petoletka)
9. Živić Dejan (Knjaževac)
10. Ocokoljić Dejan (Radnički Niš)
11. Maksić Dušan (Radnički Niš)
12. Mitić Aleksa (Radnički Niš)
13. Stošić Luka (Radnički Niš)
14. Ljubenović Martin (Radnički Niš)*
15. Milovanović Mladen (Hajduk Veljko)
16. Floričelović Ivan (Hajduk Veljko)
17. Pucarević Pavle (Hajduk Veljko)
18. Đorđević Aleksandar (Lužnica)
19. Miletić Vasilije (Napad)
20. Smiljković Branislav (Napad)
21. Arsić Dimitrije (Napad)
22. Pavlović Uroš (Extreme Spin)
23. Živković Igor (Radnički Pirot)

Seniorke:
1. Đorđević Biljana (Belo Polje)
2. Mijailović Olga (Josip Kolumbo)
3. Đorđević Milica (Radnički Niš)
4. Marjanović Jovana (Radnički Niš)*
5. Dimitrijević Petra (Radnički Niš)
6. Jovanović Luna (Hajduk Veljko)
7. Gavrić Kristina (Hajduk Veljko)
8. Popović Jelena (Hajduk Veljko)
9. Nikolić Ljubica (Lužnica)

Seniori parovi:
1. Sejmjanović Strahinja / Živić Dejan
2. Bogdanović Stefan / Živković Igor
3. Milošević Marko / Divić Luka
4. Šujica Mateja / Jovanović Miloš
5. Gračner Novak / Mladenović Ognjen
6. Ocokoljić Dejan / Mitić Aleksa
7. Stošić Luka / Maksić Dušan
8. Milovanović Mladen / Pucarević Pavle
9. Miletić Vasilije / Smiljković Branislav
10. Arsić Dimitrije / Pavlović Uroš

Seniorke parovi:
1. Mijailović Olga / Nikolić Ljubica
2. Đorđević Milica / Dimitrijević Petra
3. Jovanović Luna / Gavrić Kristina
4. Popović Jelena / Đorđević Biljana

Seniori-ke mešoviti parovi:
1. Bogdanović Stefan / Jovanović Luna
2. Milošević Marko / Đorđević Biljana
3. Živković Igor / Mijailović Olga
4. Živić Dejan / Nikolić Ljubica
5. Mitić Aleksa / Đorđević Milica
6. Maksić Dušan / Marjanović Jovana
7. Stošić Luka / Dimitrijević Petra
8. Pucarević Pavle / Popović Jelena
9. Sejmjanović Strahinja / Gavrić Kristina

Visits: 1010
Total: 195330
Total Page Visits: 316 - Today Page Visits: 1